top of page

Ar reikalinga priešvestuvinė fotosesija?


Priešvestuvinė fotosesija, Porų fotosesija, Vestuvių fotografija, Vestuvių fotografas Kaune, Sužadėtuvių žiedas

Nustebsite, tačiau vestuvių dienos fotosesija daugumai porų yra mažiausiai laukiama dienos dalis. Puikiai pamenu, jog net prieš savąsias tuoktuves labiausiai jaudinausi būtent dėl fotosesijos. Taip buvo dėl to, jog paprasčiausiai neplanavome priešvestuvinės fotosesijos, o iki vestuvių dienos neturėjau realios patirties fotografuojantis.

Šio jausmo lydimas ir dabar sutinkant naujas poras dažniausiai girdžiu besikartojančias frazes ir įsitikinimus, kurias laimei, turiu būdų kaip paneigti! Na, o dažniausios būsimų jaunavedžių frazės yra šios:


-„Jaučiame, jog nemokėsime pozuoti“

-„Esame nefotogeniški“

-„Fotosesija vestuvių dieną mums bus pirmas kartas prieš objektyvą“

-„Esame turėję neigiamų patirčių praeityje“


Jei nutiko taip, jog šios frazės yra pažįstamos ir Jums, tuomet galbūt derėtų pagalvoti apie priešvestuvinės fotosesijos susitikimą. Žinoma, jei taip jaučiatės, tačiau bandomosios fotosesijos nenorite – nieko baisaus. Svarbiausia, jog vestuvių dieną būtumėte pasiruošę išlipti iš komforto zonos bei nebijotumėte prieš mane pasirodyti tokie, kokie esate!


Na, o priešvestuvinė fotosesija yra naudinga tuo, jog vestuvių dieną fotosesijai turint 2-3 valandas, šie išankstiniai įsitikinimai ir aukščiau išvardintos frazės Jums gali šiek tiek trukdyti atsipalaiduoti, pasitikėti vienas kitu ir manimi, bei pilnai mėgautis akimirka.


Fotosesijos metu Jūs susipažinsite su pagrindinėmis pozavimo taisyklėmis bei per praktiką išsiaiškinsite, jog brangiausi ir gražiausi momentai nuotraukose pagaunami tuomet, kai pavyksta užmegzti ryšį vienas su kitu. Kuomet akys sužiba meile ir kartu pasineriat į tokį nuotykį, jog atrodo niekas aplinkui neegzistuoja.


Taip pat, tai yra proga man pažinti Jus iš arčiau. Sužinoti Jūsų istoriją bei pamatyti kokie esate! O tuo pačiu Jūs pažinsite mane. Juk vestuvių dieną kartu praleisime ne vieną valandą, todėl tarpusavio pasitikėjimas yra labai svarbus.


Visada į šią fotosesiją kviečiu žiūrėti kaip į galimybę užfiksuoti pasimatymą laike. Art ai bus piknikas prie jūros, o gal skrydis oro balionu. Šuolis nuo lieptelio į vandenį su drabužiais, o gal ramesnis pasivaikščiojimas miško ar miesto takais. Šioje vietoje taisyklių nėra. Todėl reikia tik šiek tiek vaizduotės ir pasiryžimo leistis į šį trumpą nuotykį kartu!


Priešvestuvinės fotosesijos nuotraukos Jus pasieks dar prieš vestuves, todėl spėsite suprasti, jog išties esate fotogeniški ir nuostabūs. O jei ir kažkas užklius, tai būtinai aptarsime dar iki šventės ir nekartosime tų klaidų vestuvių dieną.

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page