top of page
22.08.19 Gabrielė ir Tomas (Didelė raiška)-266.JPG

LEISKITE MAN BŪTI ĮKVĖPTAM JŪSŲ ISTORIJOS

Pirmiausia, noriu Jus pažinti ir sužinoti Jūsų meilės istoriją  - kaip viskas prasidėjo ir kaip toli žengėte tam, kad artimiausiu metu prisiektumėte savo meilę vienas kitam - ištardami savąjį „Taip“.

Būkite atviri ir žinokite, kad šioje kelionėje esu su Jumis. Būkite pasiruošę naujai patirčiai kuri Jūsų laukia.

Tvirtai tikiu, jog ne tik galutinis rezultatas, bet ir jo siekimas turi suteikti tik pačias geriausias emocijas. Suprantu, kad pasiruošimo procese netrūksta rūpesčių, todėl mano vienas iš tikslų – sukurti abipusiu pasitikėjimu grįstą ryšį, jog drąsiai galėtumėte sau pasakyti, - „dėl fotografo mes esame ramūs!”

Žinau, jog per penkerius metus fotografuojant porų laimę sukaupiau nemažai patirties. Mačiau kas šventėse pavyko, o kas ne. Todėl raginu nebijoti klausti – juk vestuves planuojate pirmą kartą!

Vienas iš didžiausių prašymų Jums – būkite savimi. Jūsų savijauta, Jūsų emocijos ir tarpusavio ryšys poroje yra svarbiausi dalykai kurių pagalba mes pačias svarbiausias šventės akimirkas sustabdysime laike.

Patikėkite, jei fotosesijos metu atsipalaiduosite, sutelksite dėmesį į vienas kitą bei tą faktą, jog prieš akimirką tapote vyras ir žmona -  tai virs į atsiminimus kurie Jus lydės net ir po daugelio metų, žiūrint vestuvines nuotraukas.

Tad mano filosofija šiuo klausimu yra ganėtinai paprasta – ne dirbtinis pozavimas, bet emocija sukuria tuos momentus, kurių tikiu būtent ir ieškote.

KAIP VISKAS VYKS

Vestuviu fotografas_captured by erikas_fotografas kaune_fotografas vestuvems_Erikas Prokop
PIRMASIS SKAMBUTIS ARBA GYVAS SUSITIKIMAS

Pirmasis skambutis arba gyvas susitikimas yra ideali proga mums artimiau susipažinti. Jo metu aptarsime šventės viziją, Jūsų lūkesčius bei dar daugiau. Tuo pačiu šis pirmasis kontaktas padės Jums lengviau apsispręsti dėl savojo pasirinkimo.

Pasirinkau Eriką gavusi rekomendaciją iš draugų ir nei kiek nenusivyliau. Bendravimą pradėjome nuo priešvestuvinės fotosesijos. Šiek tiek bijojome jos, kadangi su vyru nesame objektyvo mėgėjai. Nuotraukos gavosi super!! Iš karto supratome, kad ir vestuvių dienos nereikės bijoti. Bendravimas šiltas ir labai paprastas, nuotraukos užfiksuojamos judesyje, nereikia per daug pozuoti. 

MIGLĖ IR NERIJUS

Vestuviu fotografas Erikas Prokopas Vestuviu Fotografas Kaune-20.jpg

FOTOGRAFIJOS PASIŪLYMAI

6, 8, 10 arba 12 valandų vestuvių dienos fotografavimas.

Nuotraukų galerija su 250-450 akimirkų.

Priešvestuvinė fotosesija.

Nuotraukų dėžutė su spausdintomis akimirkomis.

SUSISIEKITE

Kiekviena pora yra unikali savo istorija. Leiskite man būti jos dalimi ir papasakoti ją taip, kaip galiu geriausiai.

Jei jaučiate, jog radote ko ieškojote, tuomet kviečiu susiekti. Galbūt tai bus nuostabios draugystės pradžia!

bottom of page