Esu Erikas Prokopas - vestuvių bei porų fotografas iš Kauno. O tai - mano asmeninių darbų puslapis.

Vestuves fotografuoti pradėjau 2018 metais ir netrukau pamilti šios fotografijos srities. Šiuo metu esu nufotografavęs arti 40 nuostabių porų vestuvių. Galimybė būti jaunųjų šventės dalimi mane įpareigoja atsakingai ir kruopščiai atlikti savo darbą. Todėl pradedant planavimu ir baigiant nuotraukų atidavimu atiduodu 100% pastangų.

Domėjimasis fotografija bei skirtingais jos aspektais lydėjo nuo paauglystės. Tačiau suprasti, jog būtent fotografijoje turiu sutelkti visą savo energiją bei mintis, man prireikė daugiau nei 8 metų. 

Kiekvienais metais fotografuojamų vestuvių skaičius tik auga, tačiau su juo, kartu auga ir mano patirtis šioje srityje.

Esu dėkingas likimui, jog po ilgų metų ieškojimų pagaliau atradau tai, kas mane veda į priekį ir verčia nesustoti.

Aistė & Paulius-166.jpg

Tikiu, jog kiekviena pora yra savotiškai įdomi bei žavinti, tad mano darbas, kaip vestuvių fotografo yra tai atskleisti.

Fotografijos metu ieškau tikrų emocijų ir jausmų. o tai pasiekti padeda tarpusavio pasitikėjimas ir atsipalaidavimas. Todėl fotosesijos yra neperkrautos pozavimu ar lakstymu iš vienos lokacijos į kitą vardan "rezultato". 

Noriu, jog fotosesija suteiktų teigiamus prisiminimus ir išgyvenimus. O taip pat būtų puiki vestuvių šventės sudedamoji dalis.

Mane žavi poros, kurios spinduliuoja laisve, tarpusavio meile ir pagarba. O svarbiausia, nebijo to parodyti.

Karolina ir Albinas-427.jpg

,,Praėjus beveik mėnesiui po nuostabios šventės norim pasidžiaugti, kokį nuostabų fotografą turėjome. Labai džiaugiamės, kad su Eriku susipažinome anksčiau, nes kai pradėjom organizuoti savo šventę nebuvo nei menkiausių dvejonių, kad kažkas kitas vietoj jo įamžins mūsų šventę. Buvom ramūs, nes žinojom, kad jis atiduos visą save, kad rezultatai kalbėtų patys už save. Diena buvo be proto karšta, o jis sugebėjo daugiau nei 12 val. profesionaliai, atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę fotografuoti. Mes jau žinojom, kad turėsim nuotraukas pačias nuoširdžiausias, bet svečiai to dar nežinojo, todėl Erikas čia vėl visus nustebino ir nuotraukas sutvarkė kosmiškai greitai. Ir aišku, galima būtų paklausti bet kurio iš mūsų svečio ir jie pasakytų, kad fotografas buvo nerealus. ❤️Dėkojam už įamžintas nuostabias akimirkas, už rūpestingą bendravimą ir patarimus, bei iki susitikimo kitose šventėse. Sėkmės, nesustok daryti tai ką darai, nes tavo profesionalumui nėra ribų.,,

Karolina ir Albinas

Pradėjus planuoti vestuves, vienas iš sunkiausiu ir svarbiausių dalykų buvo surasti fotografą kuris išpildytu VISUS mūsų norus ir lūkesčius. Kai sesė Laura pasiūlė kreiptis į Tave, Erikai, mes tikrai nesitikėjom, kad kavinukėje susitikome su fotografu, kuris ne tik, kad pateisins VISUS mūsų lūkesčius, bet juos net ir viršys! Pirmiausia, mes su vyru jau net nesitikėjom, kad spėsim pasidaryti priešvestuvinę fotosesiją (grįžti iš užsienio covid-19 laikotarpiu ir viska spėti - misija neįmanoma, bent jau taip galvojome). Bet... Vuolia! Prisiderinome vieni prie kitų ir labai smagiai praleidome porą valandėlių nuostabioje vietoje! Kai pamatėme priešvestuvinės fotosesijos nuotraukas... WOW! 😍 Likome laaabai patenkinti, nustebinti, sunku buvo net išsirinkti ką čia į fb įsidėti (visu gi nesusidėsi iš karto😁) Kai tik pamatėme nuotraukas, labai nusiraminome. Supratom - radom geriau nei ieškojom! Vestuvių fotosesija nebekėlė jokio abejonės jausmo, buvom ramūs ir žinojom, kad viskas bus puikiai! Taip ir buvo! Vestuvių nuotraukas gavome greičiau nei tikėjomės, o kai jas pamatėm... su kiekviena nuotrauka emocijos grįžta, laimės ašaros akyse viską prisiminus, įamžinti momentai, kurių tą diena nespėjome pamatyti, arba iš jaudulio neprisimename.. Labai smagu, kai žiūrint nuotraukas, jose puikiai atsispindi nesuvaidintos emocijos, natūralios šypsenos, jautrumo akimirkos. Pats fotografavimasis buvo tikrai lengvas, neįpareigojantis (nors galvojom, kad bus labai sudėtinga MUMS), su daug juoko, bendravimo.. Labai smagu, kad viskas buvo sudėliota punktais, kas po ko bus, o plano įvykdymu pasirūpino pats Erikas! Jautėmės ramūs tuo klausimu, taip, lyg turėtume tos dalies planuotoją.
Erikai, viena karta jau sakėm, pasakysim dar karta - AČIŪ!!! Mes tikrai negalėjom pasirinkti nieko geriau, nei Tu!!!❤️

Irma ir Redas

07.24_Irma_ir_Redas_(sumažinta_raiška_

,,Pirmą kartą susitikus su Eriku, kaip su senu draugu, prašnekėjom kavinėje kelias valandas, beveik iki kavinės uždarymo... Iš karto supratom, jog norim, kad jis fotografuotų mūsų vestuves ir visiškai nesigailim šiuo pasirinkimu! Tai puikus fotografas, su kuriuo jautėmės labai laisvai ir fotosesija tapo linksma vestuvių dalis. Savo nuoširdžiu bendravimu ir nuotaika pavergė ne tik mus, bet ir visus svečius! Na, o nuotraukos tiesiog nuostabios, net nemanėm jog jos bus tokios puikios! 
Taigi, rekomenduoju Eriką visiems, kurie nori ne tik be galo gražių pozuotų nuotraukų, bet ir puikiai užfiksuotų emocijų bei nuotaikingos fotosesijos! 

Gabrielė ir Tomas

,,Erikas - jaunas, linksmas, fainas, taktiškas vyras, su kuriuo fotografuotis buvo labai smagu tiek man, tiek vyrui, nejautėme nė kiek streso ar gėdos pozuojant.

Rekomenduojam jį visų 100%,tai žmogus kuris myli ir mėgaujasi savo darbu. Ačiū tau labai labai‼️ O taip greit gautos pirmos nuotraukytės yra nuostabios!

Aistė ir Paulius

,,LABAI IR LABAI labai Ačiū, už fotosesija kuria padarėte mums. Dabar tikrai žinosime kur kreiptis ar kažkam pasiūlyti. Tikrai rekomenduoju!!!! Paprastas bet ne prastas žmogus. Linkiu užkopti į topus... Ir manau kad visai greitai tai įvyks!"

Marija ir Vitalij

,,Neapsakomai džiaugiuosi tuo, kad užfiksuoti gražiausias akimirkas patikėjau šiam fotografui Erikui! Ačiū už nuoširdumą, draugiškumą ir profesionalumą. 100% susitiksime dar ne kartą! Ačiū dar kartą už be galo gražius kadrus! Didžiausios rekomendacijos ir sėkmės tolimuose darbuose!"

Airida ir Evaldas

,,Mes labai džiaugiamės šiuo pasirinkimu - Erikas atsidavęs darbui, gerai išmanantis, nesukeliantis jokio spaudimo svarbiausią dieną. Jautėmės taip, lyg geras draugas būtų gaudęs įsimintiniausius kadrus. Pagalba absoliuti - tiek planuojant, organizuojant, sudarė netgi svarbiausios dienos planą, kad niekur nevėluotume ir nieko nepamirštume. Didelis AČIŪ, kad buvai su mumis ir padėjai sukurti pasaką"

Milda ir Linas

,,Labai džiaugiamės, kad suradome Eriką ir pasirinkome jį įamžinti mūsų šventę. Viskas buvo puiku, pradedant planavimu, baigiant užfiksuotais momentais, į kuriuos vis dar negalime atsižiūrėti! 
Ačiū, kad fotosesijų metu viskas buvo taip paprasta ir lengva. Tikrai rekomenduojame ir linkime tau, Erikai, didelės sėkmės darbuose!
"

Raminta ir Gediminas

0829 Radvilė ir Domas (sumažinta raiška)

,,Nuo dienos kai nusprendėme, kad "o gal ženinamės šiemet" iki vestuvių turėjome lygiai 6 savaites, todėl pradėjus ieškoti fotografo ėmė neviltis, kad per tokį trumpą laiką surasti gerą fotografą beveik neįmanoma, bet tada įvyko kažkoks stebuklas ir mūsų vestuvių data Eriko kalendoriuje buvo turbūt vienintelis dar neužimtas jo savaitgalis šiais metais. Todėl drąsiai galiu sakyti, kad tai fotografas kurį mums atsiuntė kažkas iš aukščiau 🙂 Turbūt visi ne kartą girdėję frazę "Šiaip tai ten gyvai atrodė gražiau, bet nuotraukose to nesimato.." tai vat su šiuo fotografu viskas atvirkščiai, jis sugeba pamatyti tokias detales kurios tiesiog sukuria tos dienos pasaką. Turi kažkokią magišką galią nuotraukomis užfiksuoti ne tik vaizdus, bet ir emocijas ir patį šventės jausmą kurį jautei tą dieną. Kažkada pati bandžiau krimsti vestuvių fotografės duonos, tačiau pamačius kaip nuoširdžiai šį darbą dirba Erikas, kiek pastangų įdeda ir kaip ruošiasi kiekvienai šventei, supratau, kad nedėjau nė pusės tiek pastangų dirbdama šį darbą... Ačiū už tai, kad tikiu net ir po 10 metų, atsivertę šventės nuotraukas pasijausime tarsi tą dieną 🤎"

Radvilė ir Domas

,,Janušauskai taria tau didžiausią - AČIŪ, Erikai! Viskas prasidėjo nuo kavos puodelio ir šventės aptarimo 2019m.rudenį, o šiandien turime savo vestuvių nuotraukas ir be galo džiaugiamės tave pasirinkę! Priešvestuvinė fotosesija, kuri buvom mus sudėtinga ir galvojau: vajė... tai kaip bus vestuvių dieną?! O buvo - OSOM! Žiurime į nuotraukas ir džiaugiamės, kiek visko spėjai užfiksuoti! Didžiausios sėkmės ateityje tau, Erikai! Nenustok! Tobulėk! Ir išlik visada toks šiltas, nuoširdus žmogus ir fotografas! O ateityje tikrai dar susitiksime!🤍"

Gerda ir Rūtenis

0822_Gerda_ir_RÅ«tenis_(s)-167.jpg

,,Ačiū, Erikai, už džiaugsmus tiek stovint priešais objektyvą, tiek galiausiai žiūrint nuotraukas. Be galo lengva bendrauti, mintis veja mintį, esame patenkinti viskuo ir nuoširdžiai rekomenduojame! Labai lauksime vėl Klaipėdoje - eisim į mišką jūros apžiūrėt:)) Sėkmės visokeriopos, Erikai!!"

Kristina ir Valdas

,,Mūsų pirmo susitikimo su Eriku metu supratome, jog ši pažintis yra kitokia. Ir iš tiesų ji buvo kitokia iš pačios geriausios pusės, jautėmės kaip sutikę savo seną gerą pažįstamą! Kai kalbėjome su Eriku apie mūsų fotosesiją, tai buvo pokalbis ne apie procesą ar rezultatą, bet kaip apie naują patyrimą, kurį turėsime kartu. Būti profesionaliu fotografu tikriausiai reiškia ne tik puikiai valdyti techninius įgūdžius, bet ir rasti bendrą idėją, atrasti tarpusavio supratimą. Būtent toks yra Erikas. Kadangi pozuoti prieš objektyvą nesame įgudę, kiek jaudinomės laukdami priešvestuvinės fotosesijos, kuri vėliau mums virto nepaprastu laiku kartu vienas su kitu, nuostabiu nuotykiu,  kai tuo tarpu Erikas darė stebuklus, fiksuodamas pačias gražiausias akimirkas.  Buvome tokie atsipalaidavę, kad net nepajutome, kaip prabėgo laikas. Po šios fotosesijos galutinai supratome, kad vestuvių dieną nėra ko nerimauti, mums tik reikia būti tokiais, kokie esame. Jaukumas ir natūralumas buvo sukurtas Eriko dėka. Gražiai suplanavęs visą fotosesijos eigą, jis savo fotografijomis sukūrė pasaką… Jo pastangos nugulė ne tik gražiose nuotraukose, bet ir ilgam paliks šiltą ir gerą jausmą mums, bei mūsų vestuvių svečiams. O rezultatą sunku ir žodžiais apibūdinti… likome maloniai nustebinti pamatę nuotraukas, nes jos pasakojo mūsų istoriją, atspindėjo tai, kas mums svarbiausia. Profesionaliai atliktas darbas, jaukumas, ir nuoširdumas – mus sužavėjusios Eriko savybės. Tad didžiosios rekomendacijos ir dėkingumas, kad būtent Erikas įamžino mus ir mūsų pasaką."

0904_Gertrūda_ir_Povilas_(s)-188.jpg

Gertrūda ir Povilas

0919 Greta ir Laurynas (s)-375.jpg

,,Erikas buvo mūsų vestuvių fotografas ir tai buvo vienas geriausių pasirinkimų apskritai organizuojant jas. Nuo pat pirmo susitikimo mūsų bendravimas tapo lyg su draugu. Erikas įsigilino į mūsų poreikius ir vestuvių viziją bei išpildė ją visu 100%. Gavome nuostabias nuotraukas, kuriose įamžintos tikros ir nesuvaidintos akimirkos ir dar dabar negalime jomis atsidžiaugti ir atsigrožėti. Žinome, jog tikrai dar ne kartą susitiksime ateities fotosesijoms! Todėl mes nuoširdžiai rekomenduojame rinktis Eriką savo šventei! ❤️"

Greta ir Laurynas