top of page
Vestuviu fotografas_fotografas Kaune_ vestuviu fotografija_ Erikas Prokopas_ Fotografas.JP

FOTOGRAFAS
ERIKAS PROKOPAS

Vestuvių fotografijos kelionę pradėjau 2018 metais. Prireikė laiko, kad pasiryžčiau tokiam žingsniui. Tačiau dabar žiūrint atgal - džiaugiuosi priėmęs šį sprendimą.

Fotografija man yra saviraiškos forma. O herojai kuriuos fotografuoju mane įkvepia augti ir tobulėti metai iš metų! Jie įkvepia tikėti meile ir jos galia.

Nemeluosiu sakydamas, jog augau su fotoaparatu rankoje ir visą jaunystę žinojau, jog būtent fotografija bus sritis, kurioje aš išpildysiu save.  Anaiptol, jaunystėje labai domėjausi sportu ir siekiau rezultatų plaukime, o pasirinktos studijos turėjo iš manęs padaryti viešųjų ryšių specialistą. Visgi atsitiktinumas bei noras būti laimingu mane atvedė ten, kur esu šiandien.

Bėgant metams man pavyko atrasti ir išsigryninti suvokimą ką būtent noriu papasakoti fotografuojant  meilės istorijas. Fotografuojant aš ieškau tarpusavio ryšio ir artumo jausmo. Tai man yra svarbiau už gražias lokacijas ar pozavimą. Noriu, jog po daugelio metų žiūrint savo šventės nuotraukas, Jus užplūstų brangūs ir teigiami prisiminimai.  Jog prisimintumėte save tuo gyvenimo etapu. Kiekviena pora yra unikali ir žinau, kad tikrai yra nemažai žmonių kurie prieš objektyvą ar prieš nepažįstamą žmogų negali taip lengvai atsipalaiduoti ir jaustis savimi.  Todėl vienas iš mano tikslų šį Jūsų nerimą išsklaidyti. Ir džiaugiuosi galėdamas sakyti, jog dažniausiai man pavyksta.​ Esu atviras kitiems ir tikiu, jog gerumas gali grįžti tuo pačiu. Tikiu, jog ir herojai, kurių vestuvių dalimi esu buvęs ar dar būsiu tai žino.

 

Na, o tai ką kitos poros sako, ko gero tinkamiausiai nupasakoja koks jausmas būti fotografuojamiems manęs

Mes iš fotografo norėjome, kad jis "pagautų" mūsų šventės akimirkas, o ne lieptų mums pozuoti. Norėjome, kad būtų ne tik mūsų daug nuotraukų, bet ypatingai daug nuotraukų su svečiais. Visa tai ir gavome iš Eriko: fotografavimą veiksme, malonų bendravimą su mumis ir visais šventės dalyviais. Mes su vyru kartas nuo karto vis peržiūrim savo vestuvių nuotraukas ir džiaugiamės jomis. Erikas nuotraukose sugebėjo puikiai įamžinti begalinės meilės ir bendrumo kupiną jausmą.

MONIKA IR NIKLAS

DAUGIAU ATSILIEPIMŲ

22.08.18 Miglė ir Nerijus (Didelė raiška)-214.JPG

TAI KOKIA PATIRTIS LAUKIA JŪSŲ?

Esu nuoširdžiai dėkingas už kiekvieną sutiktą porą bei turėtą galimybę būti Jų svarbiausios dienos dalimi. Tai mane įpareigoja atiduoti savęs tiek, kiek turiu. 

Ne tik rezultatas, bet ir pati kelionė turi suteikti tik pačias geriausias emocijas.

bottom of page